Добкін буде відпрошуватися у слідчого, щоб зареєструватися в кандидати у президенти

  Апеляційний суд залишив екс-голову Харківщини Михайла Добкіна під домашнім арештом. Адвокати Добкіна клопотали про взяття на поруки, утім суд задовольнив прохання прокуратури - не пом'якшувати запобіжний захід через те, що підозрюваний може ухилятися від слідства або перешкоджати досудовому розслідуванню.

  Михайло Добкін все ж планує вже на початку наступного тижня подати документи в ЦВК на участь у президентських виборах 25 травня. І приїхати на з'їзд партії регіонів 29-го березня. Нагадаємо, Михайла Добкіна звинувачують у закликах до сепаратизму.

  Михайло Добкін, підозрюваний: "Уголовное преследование политическое, живем ми в такой же стране, как и до 22 февраля, поменялись только исполнители. Я предполагаю, что будут проблемы с регистрацией, и я уже физически не могу ждать, потому что 30 заканчивается подача для регистрации, я буду подавать документы в начале следующей недели".

  Сергій Капишин,прокурор: "Оскільки він ще не зареєструвався, як кандидат у президенти, то ще нема підстав надати йому можливість проводити таку діяльність. Ризик завжди є, тому ми вважаємо, що якийсь запобіжний захід повинен бути, який би сприяв тому, що розслідування в даному провадженні буде завершено".

  Попередній матеріал
  Кримський сценарій на Сході України малоймовірний – представник ОБСЄ
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську взялися за ревізію бомбосховищ