Держреєстр не має можливості скласти виборчі списки на Донеччині та Луганщині

  У Державному реєстрі  виборців відзначають відсутність можливості своєчасно в повному обсязі забезпечити виготовлення списків виборців Донецької та Луганської областей.
  Про це сказано в коментарі заступника керівника Служби розпорядника Держреєстру виборців Олександра Стельмаха.

  "На даний момент органи ведення Держреєстру не мають фізичної можливості в повному обсязі забезпечити виготовлення списку виборців у звичайному режимі в цьому регіоні ( Донецька і Луганська області – Ред.) ", - сказано в ньому.

  Зокрема Стельмах відзначає, що згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки виборів Президента Служба розпорядника Держреєстру повинна передати списки виборців до дільничних виборчих комісій 7-8 травня.

  При цьому, за словами Стельмаха, станом на 15:00 6 травня внаслідок захоплення адміністративних будівель , обмежений доступ до бази даних реєстру виборців для 33 з 62 органів ведення реєстру Донецької області і 4 з 34 – у Луганській області.

  Разом з тим, Стельмах відзначає, що виготовлення і передача списків виборців у інших областях будуть завершені вчасно, а алгоритм ефективного вирішення в ситуації, що склалася в Донецькій і Луганській Держреєстр і Центральна виборча комісія сподіваються розробити в найближчі кілька днів.

  Нагадаємо, що згідно з діючим законодавством України, немає нижньої позначки кількості виборців, які приймуть участь у голосуванні, аби вибори було визнано такими, що відбулись.
  Попередній матеріал
  Федерація футболу переносить матчі зі східних областей до Києва та Львова
  Наступний матеріал
  "Секретне" засідання Верховної Ради - подробиці