5.ua

Державний кордон України вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів

  В Україну продовжують приїжджати міжнародні спостерігачі виборів Президента України та станом на 21 травня український кордон вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів. Таку інформацію розповсюдила прес-служба Держприкордонслужби України (ДПСУ).


  Як зазначено у повідомленні, прикордонники застосували спрощену процедуру для перетину кордону міжнародними спостерігачами, яких очікується більш як 2 тисячі. Для тих, хто має реєстрацію або заявляє про себе як офіційний спостерігач, виділено окрему смугу руху. Для даної категорії осіб існує пріоритетний порядок проходження прикордонно-митних формальностей, а у разі необхідності буде прийматися окреме рішення про їхній пропуск керівництвом прикордонної служби.

  "Під час виборів Президента України державний кордон буде охоронятися в посиленому режимі, що передбачає максимальну ретельну перевірку всього, що буде переміщуватися через кордон та жорсткий контроль із застосуванням усіх наявних сил та засобів за «зеленим кордоном» між пунктами пропуску", - зазначають у ДПСУ.

  Крім того прикордонна служба повідомляє, що максимально сприятиме в перетині адміністративного кордону громадянам України, які будуть слідувати з Автономної Республіки Крим на виборчі дільниці в Херсонську область, для того щоб кожний з них мав можливість висловити своє волевиявлення та обрати Президента України.    
  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали у Харкові російського снайпера
  Наступний матеріал
  Міжнародні спостерігачі зафіксували в України відсутність зростання антисемітизму