Близько двох тисяч дільниць на Донеччині не відкрилися – ОДА

  На Донеччині через півтори годтини після початку голосування на дострокових президентських виборах відкрилися 426 дільниць із 2430.


  Про це йдеться в повідомленні прес-служби облдержадміністрації.

  Усі дільниці відкрилися в Олександрівському районі й місті Димитрові. 202 дільниці з 216 відкрилися в Маріуполі.

  З 26 дільниць Добропільського району роботу розпочали 25, у Красноармійську з 39 – 33. Також 33 дільниці (з 40) працюють у Амвросіївському районі, 26 (з 32) – у Тельманівському, 11 (з 21) – в Первомайському.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування.

  Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися.

  Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно.

  В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  

  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії. Результати виборів будуть рахувати вручну, оскільки система "Вибори" була напередодні атакована і виведена з ладу.
  Попередній матеріал
  В Сомалі терористи атакували будівлю парламенту, є жертви
  Наступний матеріал
  Обраний президент матиме “урізані” повноваження, але не на всю каденцію