45% виборців Донеччини не зможуть проголосувати - КВУ

  Близько половини виборців у Донецькій області не зможуть проголосувати на парламентських виборах. Про це повідомили у Комітеті виборців України.


  За їхніми даними, на Донеччині голосування відбудеться у 8-ми з 21-го виборчих округів. Це дільниці у місті Артемівську, Слов'янську, Краматорську, Костянтинівці, Красноармійську, Маріуполі та Кураховому. На території, підконтрольній терористам – повідомили у КВУ – волевиявлення не відбудеться. Це дільниці у Горлівці, Шахтарську, Старобешевому, Макіївці та на чотирьох виборчих округах обласного центру. Під питанням проведення виборів – у 4-х округах Донецької області. На Луганщині волевиявлення в повному обсязі відбудеться у одному окрузі, ще в чотирьох – частково, підсумували у КВУ.

  Якщо орієнтуватись на ту кількість виборців, яка була на попередніх виборах, то до півтора мільйонів виборців не зможуть взяти участь у голосуванні. За підрахунками КВУ, це близько 45% від всіх виборців на Донеччині.

  "В усіх округах Донецької у Луганської областей виборчий процес формально відбувається, там створені окружні виборчі комісії, і навіть коли встановлено тотальний контроль збройних формувань – ЦВК приходиться шукати певні нестандартні рішення цієї проблеми", – каже аналітик Громадської мережі "Опора" Олександр Клюжев.

  Попередній матеріал
  Прем‘єра Канади евакуювали з парламенту після стрільби біля будівлі
  Наступний матеріал
  ДПСУ облаштовує тимчасову контрольну смугу довкола окупованих російськими терористами районів