Вікіпедія

ЗС РФ знову порушили повітряний простір Ізраїлю та обдурили своїх солдатів у Сирії з платнею

Два винищувачі ВПС Ізраїлю перехопили російський Су-30 над Голанськими висотами.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ в сьогоднішньому звіті щодо обстановки довкола сирійського конфлікту.

Розвідники підкреслили: Російська Федерація продовжує провокаційну діяльність у Близькосхідному регіоні. Зокрема, у ГУР встановили, що 24 січня у районі південної частини Голанських висот багатоцільовий винищувач типу Су-30 ЗС РФ порушив повітряний простір Ізраїлю на глибину до 1,5 км. Для його перехоплення були направлені два винищувачі ВПС Ізраїлю.

Окрім того, за даними розвідників, морально-психологічний стан противника залишається на досить низькому рівні. Зокрема, висловлюють невдоволення військовослужбовці 810-ї окремої бригади морської піхоти Берегових військ Чорноморського флоту РФ, які базуються у тимчасово окупованому Севастополі. Після повернення з Сирії до пункту постійної дислокації вони були неприємно здивовані низьким розміром грошового забезпечення. "При цьому обсяг виплачених коштів за виконання бойових завдань на сирійській території виявився значно меншим за обіцяний", – уточнили розвідники.

При цьому Кремль продовжує постачати до Сирії війська та спорядження. Розвідка зафіксувала перельоти транспортних літаків за маршрутами Моздок – Хмеймім (Іл-76) та Чкаловський – Хмеймім (Ан-124). Окрім того, вчора через через протоку Босфор у напрямку Середземного моря пройшли великі десантні кораблі "Ямал" та "Новочеркасск" ЧФ (можуть перевозити 150 солдатів та 10-13 броньованих бойових машин, або 500 тонн вантажу) та суховантажного судна "Двиница-50" (шість стандартних морських контейнерів 21920 кг кожен).

gur.mil.gov.ua

Нагадаємо, у листопаді минулого року російський літак уже порушував повітряний простір Ізраїлю.

Попередній матеріал
Прокуратура розпочала розслідування недбалості на "Запоріжсталі", через яку комбінат втратив 150 млн грн
Наступний матеріал
У МОЗ розповіли, коли грип піде на спад

Черговий удар російської авіації в Сирії: щонайменше 47 цивільних загинуло

США і Туреччина готові розв'язати конфлікт у Сирії військовим шляхом – Байден

США починають наземну операцію проти ІД в Сирії та Іраку

Російська авіація вбила в Сирії щонайменше 3 тисячі людей – спостерігачі