Вибух у сирійському місті Тель-Тамер
5.ua

Замість Єгипту та Туреччини росіянам запропонують "Асад тури" – поїздки у зону боїв до Сирії

  Тури з Москви до Сирії з можливістю поїздки на лінію фронту готують для запуску наступного року.

  Заявка на реєстрацію товарного знаку "Асад тур" надійшла до Федеральної служби з інтелектуальної власності (Роспатент). Копія відповідних документів є в розпорядженні Агенції міських новин "Москва".

  Ситуацію агенції прокоментував Анатолій Аронов, президент Першої патентної компанії, яка здійснює консультування з питань реєстрації бренду та отримання патентів. З його слів, даний товарний знак реєструється по класу міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП) №39 "Транспортування; упаковка і зберігання товарів; організація подорожей". "Заявник, ТОВ "Мегаполіс", розраховує в майбутньому році запустити з Москви тури в Сирію з можливістю поїздки на лінію фронту. Це будуть індивідуальні подорожі, тривалістю чотири-п'ять днів і розраховані на групи від трьох до п'яти чоловік", – розповів Аронов.

  За даними агенції, компанія уже направила відповідні листи до посольства Сирії та відповідних міністерств. Зараз ведуться переговори з готелями і транспортними компаніями країни. "Незважаючи на кризу в туристичній галузі, завжди є люди, які готові поєднувати пізнавальні цілі з можливістю своїми очима побачити природні катаклізми або побувати в місцях, розташованих поблизу бойових дій", – заявив Аронов.

  Попередній матеріал
  МЗС закликало ООН вимагати від Росії вивести свої війська з Донбасу
  Наступний матеріал
  Міністр оборони Естонії: Ми робимо все можливе, щоб надавати політичну допомогу і підтримку Україні