феллон 5.ua

Вашингтон має намір постійно збільшувати інтенсивність бойових дій проти терористів в Сирії та Іраку

  Сполучені Штати планують посилити військову присутність в Сирії та Іраку.

  Міністр оборони США Ештон Картер заявив, що Вашингтон має намір постійно збільшувати інтенсивність бойових дій проти терористів, повідомляє Associated Press.

  Під час спільної прес-конференції з британським колегою Майклом Феллоном Картер запевнив, що коаліція готова спрівпрацювати з Росією задля перемоги над "Ісламською державою". Однак, лише, якщо та припинить підтримувати Башара Асада. Міністр оборони Великої Британії, зі свого боку, підтримав позицію США щодо Росії, однак заявив, що його країна не відправлятиме наземні війська до Іраку або Сирії.

  "Зрештою, наземні війська там будуть потрібні. Лише вони зможуть підтримувати мир у щойно звільнених містах. Але це мають бути не західні сили. Охороняти мирних мешканців і слідкувати за порядком мають місцеві війська, яким довірятимуть у сунітських регіонах", - зазначив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон.

  Нагадаємо, правозахисники виявили, що основна частина зброї в руках ІД вироблена в Росії та колишньому СРСР, на другому місці – зброя зі США.

  Попередній матеріал
  За ніч бойовики майже 50 разів відкривали вогонь по українських позиціях – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Теракт у Кабулі: вибухнув замінований автомобіль