Twitter / Julian Röpcke

У Сирії залишилися лічені години до початку перемир’я, але запеклі бої не вщухають

  Війська Асада наступають на всіх фронтах

  Запеклі бої в Сирії. І це попри те, що до перемир’я лишились лічені години. Сирійська армія атакувала сили ісламістів на півночі та північному заході країни.

  Цьому передувала заява терористичної організації "Фронт Аль-Нусра", якою бойовики закликали ісламістів не складати зброю та не дотримуватися режиму тиші. Сирійські війська також обстріляли місто Дераа у провінції Дамаск.

  Водночас на півночі сирійська армія вперше за два роки прорвала оборонну лінію бойовиків та вступила на територію провінції Ідліб. Вже три роки вона майже повністю контролюється терористами "Фронту Аль-Нусра", пов'язаними з "Аль-Каїдою". Повідомляється про знищення понад 50 ісламістів. Серед загиблих і один із лідерів угруповання. 

  Нагадаємо, з опівночі 27 лютого в Сирії стартує перемир'я. Про нього на початку тижня домовилися США та Росія, а потім приєдналася опозиція. Противники Асада згодилися припинити бойові дії на два тижні. На їхню думку, цього часу вистачить, щоб побачити, чи прагне уряд припинення збройного конфлікту.

  Попередній матеріал
  Донецький "Шахтар" дізнався свого суперника в наступному турі Ліги Європи
  Наступний матеріал
  Російські правозахисники знайшли Олега Сенцова в челябінському СІЗО

  Сирійська опозиція приєднається до перемир'я опівночі

  Повстанці опублікували перше відео бойового зіткнення з російськими танками у Сирії

  Обама: В нас немає ілюзій щодо перемир'я в Сирії

  Сирійська опозиція погодилась на двотижневе перемир'я