Сирія_авто 5.ua

У Сирії розстріляли автомобіль із гуманітарною допомогою

  Під Мадаєю відкрили вогонь по колоні автомобілів Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

  Про це повідомляє ліванський телеканал "Аль-Маядін", який здебільшого висвітлює події у Сирії з проіранських і проросійських позицій. Під обстріл потрапила колона автомобілів Міжнародного комітету Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у сирійському місті Мадая біля Дамаска.

  Постраждалих серед працівників організації немає. Місто утримують бійці ісламістського угруповання "Армія завоювання" (Jaish al-Fatah, JaF), яке воює як проти військ Асада, так і проти терористів "Ісламської держави". Саме їх ("терористичні організації із Мадаї") звинуватили в обстрілі машин проросійські та проасадівські ЗМІ (наприклад сирійська урядова агенція SANA).

  Медики прибули, щоб доправити гуманітарну допомогу місцевим мешканцям та евакуювати трьох тяжко поранених цивільних. Внаслідок обстрілу операція була зірвана, але лікарям вдалося вивезти людей.

  Доставка гуманітарної допомоги до Мадаї триває понад два місяці. Вона відбувається під егідою ООН та за погодженням з представниками режиму Асада, які тримають Мадаю в облозі вже два роки, через що серед цивільного населення міста спалахнув голод.

  Як повідомляв 5.ua, 11 січня ООН відправила гуманітарний конвой до обложеної військами Асада сирійської Мадаї. Туди доправили місячну норму продуктів, медикаменти і теплий одяг.

  Попередній матеріал
  Згуладзе: Поліція - це острівок, який може потонути
  Наступний матеріал
  Російським ГРУшникам суд подовжив арешт на 2 місяці
  Loading...

  У боях біля сирійського Алеппо загинуло щонайменше 120 осіб з обох сторін

  У Лондоні відбулася донорська конференція для допомоги Сирії

  У Женеві сирійська опозиція вимагає поліпшити гуманітарну ситуацію у країні

  Російська авіація атакувала гуманітарний конвой у Сирії - ЗМІ

  До сирійського Мадаї знову привезли гуманітарну допомогу

  5 канал - трансляція наживо