Керрі з Лавровим
5.ua

У Москві відбувається зустріч Керрі з Лавровим

  У Москві відбувається зустріч між державним секретарем США Джоном Керрі та міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

  Керрі прибув до Москви, щоб обговорити зі своїм колегою питання Сирії та України. Очікується, що він також проведе переговори з президентом Володимиром Путіним у Кремлі.

  Таким чином, США мають намір підготуватися до третього раунду міжнародних переговорів щодо ситуації в Сирії. Наразі головним спірним питанням між двом державами залишається проблема перебування президента Сирії Башара Асада при владі.

  Крім того, Росія планує домогтися від Вашингтона певних поступок у питанні України в обмін на участь у врегулюванні ситуації на Близькому Сході.

  "І Росія, і Сполучені Штати погоджуються, що "Ісламська держава" є загрозою для всього світу. Навіть коли між нами були суттєві розбіжності, ми все одно мали змогу працювати разом із конкретних питань. Росія зробила значний внесок у процес переговорів щодо Іранської ядерної програми, а також у процес діалогу щодо Сирії у Відні", - сказав держсекретар США Джон Керрі. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні у Сирії в Алеппо через наліт російської авіації загинуло понад 80 мирних мешканців

  Попередній матеріал
  У Казахстані із космодрому Байконур стартувала нова експедиція на МКС
  Наступний матеріал
  Дуда: ЄС та інші країни не повинні скасовувати санкції проти РФ до повного виконання нею Мінських угод