Франк-Вальтер Штайнмаєр
5.ua

Штайнмаєр закликав зупинити війну в Сирії

  Зупинити війну та кровопролиття в Сирії закликав міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр напередодні зустрічі Міжнародної групи по Сирії у Нью-Йорку.

  Міністри закордонних справ продовжать працювати над створенням списку терористичних організацій, який буде загальновизнаним. Мирні переговори між опозицією та офіційною владою у Сирії – не єдина мета міжнародної групи, каже Штайнмаєр. Вони також вирішуватимуть, яким чином доставити гуманітарну допомогу у віддалені регіони, де люди так і не змогли її отримати навіть через міжнародні організації з надання допомоги.

  "Це масштабні переговори, які демонструють, як серйозно ми налаштовані після 5 років громадянської війни та сотень тисяч смертей у Сирії. Потрібно щось змінювати. Найважливіший крок, який ми маємо зробити – це досягти перемир’я між збройними групами опозиції з одного боку та силами Башара Асада з іншого", - заявив голова МЗС Німеччини.

  Нагадаємо, 16 грудня Німеччина вперше взяла участь у антитерористичній операції у Сирії. Вона не завдавала авіаударів по позиціях терористів, натомість відправила свій літак-заправник на допомогу винищувачам міжнародної коаліції.

  Попередній матеріал
  Хуг: Місію ОБСЄ не пускають на непідконтрольні Україні території
  Наступний матеріал
  Бойовики "ДНР" незадоволені хронічними затримками з виплатою "зарплат" - Тимчук