5 канал

Шахов: Російських найманців відправляють з Донбасу в Сирію

Терористичні акції під керівництвом Російської Федерації готуються всередині країни.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив волонтер, лідер Всеукраїнської громадської організації "Народна Довіра" Сергій Шахов.

Коментуючи встановлення Росією відносного перемир'я на Донбасі за Мінськими домовленостями, він сказав: "Це тиск, по-перше, з Америки або з Європи за санкціями. По-друге, проведення виборів, про які заявляють аферисти в "ДНР" та "ЛНР" про те, що вони хочуть провести вибори за українськими законами".

Також лідер Всеукраїнської громадської організації "Народна Довіра" додав: "По-третє, сьогодні надійшло повідомлення, що "ЛНР" на 24 каналі Луганщини, саме в "ЛНР" оголосили набір добровольців в так звані "загони". А ще одна інформація, що саме це "сміття з автоматами", саме терористи також вже практично відправляються на Сирію. Також підтверджую цей факт, тому що сьогодні зачистка йде з російського боку свідків, які бігали з автоматами і вбивали мирне населення".

Він також зауважив, що Україна не має права вірити в те, що Росія нібито припинила війну. "Війна продовжується, і терористичні акції готуються всередині країни", - сказав Шахов.

Попередній матеріал
Правозахисники: 77% справ проти порушників закону на виборах 2014 року завершилися безрезультатно
Наступний матеріал
Apple презентувала iPhone 6s