фото Facebook / Erich Hartmann

Російський солдат розповів, як його перекинули з Сирії на Донбас (відео)

  Російський найманець після участі у бойових діях на території Сирії прибув воювати на Донбас.

  Як повідомляє видання "Апостроф", запис розповіді російського солдата на камеру був опублікований на відеохостингу YouTube напередодні, 7 вересня. Військовослужбовець повідомив про те, що з Сирії його та інших солдатів (він не сказав скількох і не зазначив частини чи роду військ, але обмовився – "нас, військових") перекинули на військово-транспортному літаку Іл-76 до міста Ростов-на-Дону, звідки "29-го числа" (найімовірніше серпня) він прибув на окуповану російськими військами територію України.

  Причину передислокації його самого та інших путінських солдатів чоловік пояснив так: "Потрібно було повертатися сюди і захищати Батьківщину. Правда, не знаю, що таке Батьківщина зараз". Він також зазначив, що на Донбасі бойові дії ведуться із більш масовим застосуванням важких озброєнь, тоді як у Сирії частіше використовується стрілецька зброя.

  Розпитуючи бойовика, інтерв'юер згадав про інших російських солдатів, які також раніше воювали у Сирії, а тепер прибули на Донбас і уже зазнали поранень від розриву української протитанкової ракети. Сам найманець зазначив що у Сирії бойові дії "простіші", але "там теж люди уже втомились від війни".

  Окрім самого автора розповіді на оприлюднених кадрах показана його зброя (автомат АК-74), розвішена на дереві російська уніформа (т. зв. "горка" і камуфляж "Флора"), епізод з поїздки (в кадрі - водій у сучасному російському "цифровому" камуфляжі), а також зруйнована українська хата, у дворі якої розмістились окупанти.

  Нагадаємо, сирійське телебачення уже показало російську техніку в боях з опозиціонерами та ісламістами, а самі солдати ЗС РФ активно публікують власні фото з Сирії у соцмережах. Також з'явилася інформація про відправку до Сирії зрадників із числа колишніх службовців ЗСУ у Криму та вербування туди ж терористів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Коли в державі процвітає корупція, не можемо говорити про чесну виборчу кампанію - експерт
  Наступний матеріал
  В Одесі правоохоронці затримали лідерів "Правого сектора" та "Автомайдану"