Росія оголосила морський простір біля Сирії небезпечним для польотів – начебто через військові навчання

  У зоні між Кіпром та Сирією Росія декларувала проведення військових навчань із пуском ракет з 8 по 17 вересня, а також з 30 вересня по 7 жовтня.

  Збройні сили РФ проведуть військово-морські навчання із запуском ракет біля берегів Сирії, передає Inforesist. Офіційного оголошення навчань не було, однак інформація про них з’явилась у повідомленні для пілотів – так званому NOTAM. Згідно із документом, навчання Військово-морського флоту РФ проходять між 8 і 17 вересня у зоні приблизно в 70 км від сирійського порту Тартус, де знаходиться база російського ВМС.

  Повідомлення за номером A1105/15 поширив авіавузол LCCC – так в системі ІКАО позначається аеропорт столиці Кіпру, Нікосії. У ньому йдеться, що військові навчання російського флоту очікуються в районі з радіусом близько 41 км. Центр району навчань знаходиться між берегами Кіпру та Сирії, приблизно в 70 км на захід від Тартуса.

  У ході навчань будуть проведені стрільби ракет, тому небезпечною для польотів зоною оголошено простір від поверхні моря до ешелону 660 (близько 20,1 км). Крім того, аналогічне повідомлення за номером A1106/15 інформує про навчаннях російського флоту в тому ж районі Середземного моря з 30 вересня по 7 жовтня 2015 року.

  Нагадаємо, з початку вересня у ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Росія посилює свою військову присутність у Сирії задля підтримки режиму президента Башара Асада, і надсилає туди не "гуманітарні вантажі", а зброю та солдатів. Сирійське телебачення уже показало російську техніку в боях з опозиціонерами та ісламістами, а самі солдати ЗС РФ активно публікують власні фото з Сирії у соцмережах. Також з'явилася інформація про відправку до Сирії зрадників із числа колишніх службовців ЗСУ у Криму та вербування туди ж терористів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Соловйова: Вища рада юстиції порушила процедуру у справі покарання суддів за вироки євромайданівцям
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про розкриття власників ЗМІ