radiosvoboda.org

Меркель відкидає можливість співпраці з Асадом у боротьбі проти "Ісламської держави"

  Зі слів канцлера, Асад скидає "як і раніше бочкові бомби на свій власний народ".

  Канцлера Німеччини Ангела Меркель відкикає можливість співпраці з урядовими сирійськими військами у боротьбі проти "Ісламської держави". "Міжнародний альянс проти ІД не включає (сирійського президента Башара) Асада та його війська", - заявила Меркель газетам Badische Neueste Nachrichten та Augsburger Allgemeine, передає Deutsche Welle. Зі слів канцлера, Асад скидає "як і раніше бочкові бомби на свій власний народ".

  "У нього як очільника держави немає майбутнього", - наголосила Меркель. Разом з тим, вона зазначила, що для політичного вирішення конфлікту всі групи в Сирії повинні говорити одна з одною.

  Стосовно участі Німеччини в боротьбі проти "Ісламської держави" канцлера заявила, що Берлін не міг передбачити, наскільки брутальними та нелюдськими ставатимуть терористи. Меркель додала, що ІД є прямою загрозою для всієї Європи.

   Нагадаємо, 4 грудня німецький парламент підтримав рішення уряду щодо участі у військовій операції проти "Ісламської держави" на Близькому Сході. За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів Бундестагу.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура Швейцарії відкрила кримінальну справу проти двох сирійців
  Наступний матеріал
  У мережі опублікували ролик про 100-річну еволюцію української краси