фото nr2.com.ua

Кремль уже вчетверте змінив офіційну версію про те, кому РФ допомагає у Сирії

  Кремль спростував заяву Генштабу РФ про допомогу сирійським повстанцям.

  Росія не постачає зброю сирійським повстанцям, заявив сьогодні помічник Путіна з військово-технічного співробітництва Володимир Кожин, передає Meduza. Таке роз’яснення з’явилось у відповідь на сьогоднішню заяву начальника Генштабу збройних сил РФ Валерія Герасимова про те, що Росія постачає зброю формуванням опозиційної до режиму Асада "Вільної сирійської армії". Крім того, за словами Герасимова, російська авіація прикриває сирійських повстанців з повітря. Начштабу ЗС РФ авторитетно заяпевнив: "Кількість таких формувань ВСА ("Вільна сирійська армія" - 5.ua) постійно зростає. Тільки для їх підтримки російська авіація щодня завдає 30-40 авіаційних ударів. Також їм надається допомога озброєнням, боєприпасами і коштами".

  Нагадаємо, 11 грудня про постачання зброї "Вільній сирійській армії" несподівано заявив Путін, однак слова президента РФ того ж дня спростував його прес-секретар Дмитро Пєсков. Він заявив, що Росія постачає зброю тільки офіційній владі Сирії і закликав "не чіплятись до формулювань". Це, ймовірно, перший в історії випадок, коли Пєсков повністю спростовує заяву свого патрона. Що той сам хотів сказати – незрозуміло, так само як і чому його заяву повторив Герасимов.

  Нагадаємо, начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов за версією Військової прокуратури України є організатором російського вторгнення до України.

  Попередній матеріал
  Тандіт про ліквідацію диверсантів у Києві: Штурму не мало бути
  Наступний матеріал
  Медика-добровольця Яну Зінкевич відправляють на лікування до Ізраїлю