фото з Twitter/Все Плохо

Із Сирії до Росії доставили чергову групу військовослужбовців, які захворіли на гепатит і дизентерію

  Із Сирії доставили чергову групу російських військовослужбовців, яких вразила дизентерія та вірусний гепатит.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

  "Підтверджено факти захворювання російських військовослужбовців на території Сирії інфекційними хворобами, зокрема дизентерією та вірусним гепатитом. У період 5-9 листопада ц. р. із Сирії доставлено чергову групу хворих", - підкреслили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

  Як повідомили в розвідці, заходи з посилення оперативного з'єднання ВМФ РФ у Середземному морі та забезпечення функціонування міжвидового угруповання ЗС РФ на території Сирії включали прохід через протоку Босфор у напрямку Середземного моря малого ракетного корабля "Мираж" Чорноморського флоту та великого морського вантажно-пасажирського транспорту "Яуза" ПФ РФ.

  Також 16 листопада підконтрольні Асаду збройні формування за підтримки російської авіації продовжували бойові дії проти загонів сирійської опозиції та терористичного угруповання “Ісламська держава” у провінціях Алеппо, Дамаск, Дераа, Кунейтра, Хама та Хомс. 

  Крім того, США розпочали операцію під умовною назвою "Приливна хвиля ІІ" (Tidal Wave II). Мета - зрив незаконного видобутку та продажу нафти терористами ІД. Внаслідок дій авіації США у районі м. Абу-Камаль (провінція Дейр Ез-Зор) знищено 116 вантажних автомобілів терористичного угруповання "Ісламська держава", призначених для перевезення нафтопродуктів.

  Як писав 5.ua, 5 листопада 2015 року агенція Reuters повідомила, що Росія вдвічі збільшила кількість військових у Сирії. 

  Попередній матеріал
  У Мінську тривають переговори з урегулювання ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Євросоюз одноголосно підтримав запит Франції про військову допомогу