obozrevatel.com

Франція буде безупинно бити по нафтовому бізнесу ІД в Сирії - Олланд

  Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що коаліція, яка діє в Сирії, буде завдавати ударів, перш за все, по нафтових конвоях і нафтобазах терористів.

  Про це Олланд заявив на прес-конференції за підсумками переговорів із президентом РФ в Москві, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Що стосується наших подальших дій. Потрібно бити по центрах підготовки "Ісламської держави", де тренують терористичну армію. Але головне, бити по джерелах її фінансування, насамперед по нафті", - повідомив президент Франції.

  Він зазначив, що "складно придумати інший спосіб поліпшити співпрацю (з Росією), ніж почати з розстрілу тих вантажівок, які возять нафту, передаючи її до рук тих, хто бере на себе право купувати її, даючи таким чином ІД безконтрольну кількість грошей".

  "Ми не будемо зупинятися і будемо бити по цих конвоях вантажівок, і по нафтопереробних заводах і базах, де переробляють нафту, яка, безумовно, слугує основним джерелом доходів для ІД", - сказав Олланд.

  Нагадаємо, у четвер президент Росії Володимир Путін зустрівся із французьким лідером Франсуа Олландом. Під час зустрічі, яка пройшла у Москві, Путін заявив, що Росія готова співпрацювати із Заходом у боротьбі проти "Ісламської держави".

  Попередній матеріал
  Ув'язненого в Росії Олександра Кольченка привітали з днем народження
  Наступний матеріал
  Обама підписав закон про видобуток ресурсів у космосі