Мюнхенська конференція: журналістка 5го потрапила туди, куди ЗМІ не можна

  Остання спроба змусити агресора не впадати у війну. Європа вперто хоче використовувати мирні розмови. Агресор погрозами сили робить своє. Європа усвідомлює помилку надто пізно. Це про що мова?

  1938 рік. Мюнхен. Кульмінація політики Франції та Великої Британії дипломатією змусити Гітлера не починати війну. Принцип замирення за будь-яку ціну призвів до того, що питання територіальної цілісності Чехословаччини вирішили без участі країни. Гітлер забрав Судети, посилаючись на право націй на самовизначення і погрожуючи силою. Прем'єр Британії Чемберлен повертається до Лондона із фразою "я привіз Вам мир."

  2015 рік. Мюнхен. Кульмінація політики Франції і Німеччини дипломатією змусити Путіна зупини війну. Принцип замирення за будь яку ціну призвів до того, що Європа не хоче давати зброю Україні, а Росія відкрито нашпиговує нею фактично відірвані території.

  Є точка зору, що аншлюс Судетів в 38-му став наслідком кризи Версальских угод. Це розподіл Європи після Першої Світової війни.
  Москва в 2015 навіть не приховує - її не влаштовує стан речей в Європі після Другої Світової. У вересні '38 року Франція і Велика Британія думали, що Мюнхенська угода з Гітлером врятує Європу від війни. Не допомогло. У вересні 39-го Париж і Лондон були змушені оголосити Німеччині війну. Чи памятають зараз Париж і Берлін уроки історії?
  http://youtu.be/T83PP3G7lIw
  Попередній матеріал
  Хто і що захистить нас від російського терору?
  Наступний матеріал
  "Кіборги" на витинанках в роботах митця Миколи Теліженка