5.ua

Як голосували чільні українські політики (сюжет)

  Першою із президентської родини проголосувала Марина Порошенко. На дільницю перша леді прийшла сама.


  Петро Порошенко вранці вирушив на Схід. Президент особисто проконтролював перебіг волевиявлення у зоні проведення АТО. Одразу після повернення до Києва – виконав свій громадянський обов'язок і поділився планами: "Я думаю, мені вдасться сформувати нову проєвропейську коаліцію. Я сподіваюся, що сьогодні український народ зробить дуже відповідальний вибір".

  Київський міський голова Віталій Кличко проголосував у парі з дружиною. Мер переконаний: новий парламент – буде ліпшим за попередній, який сам себе дискредитував.

  Прем'єр Арсеній Яценюк голосував з усією родиною. Жартує: за кого ставити галочку – радився із донькою Софією. Від виборів він очікує змін в країні: "Реалізації того, чого очікують мільйони українців".

  З дружиною прийшов на виборчу дільницю Олександр Турчинов. Його син віддав голос за місцем несення військової служби, повідомила прес-служба спікера парламенту. Олександр Турчинов певен: "Саме після цих виборів відбудеться дуже серйозний крок у напрямку оновлення влади".

  Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко з чоловіком та донькою голосувала у Дніпропетровську. Каже, свій голос віддала за мир в Україні.

  Родина львівського міського голови на вибори прийшла не у повному складі: Андрія Садового супроводжували дружина та два сини, а троє менших залишилися вдома.

  Попід руки з дружиною виконувати громадянський обов’язок прийшов і Олег Ляшко. За кого проголосував – лідер Радикальної партії таємниці не робив.

  Попередній матеріал
  Сьогодні "мінували" 19 виборчих дільниць - РНБО
  Наступний матеріал
  У пунктах пропуску зросла кількість громадян, які перетинають державний кордон - ДПСУ