5.ua

В Уряді створено оперативний штаб для забезпечення виборів

  Уряд спільно з ЦВК створив спільний оперативний штаб для забезпечення безпеки проведення виборів Президента Украіни. Координувати урядову частину роботи в цьому штабі буде перший-віце-прем'єр-міністр Ярема.
  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак. 
  За його думкою,Уряд повністю розуміє всю важливість для майбутнього України виборів і тому урядовці роблять все можливе для  проведення цих виборів 25 травня.
  "Сьогодні зрозуміло, що вибори відбудуться у всіх областях України. Існує абсолютно легітимний правовий режим проведення виборів. Ця виборча система підтверджена всіма міжнародними інституціями, які покликані і визнані робити правову міжнародну оцінку. Уряд здійснює необхідне фінансування процесу", - повідомив міністр про перспективи успіху народного волевиявлення. 

  Також за словами урядовця, "виборці сьогодні забезпечені правом і можливістю підтримати на виборах кандидатів тих політичних сил, які їм до вподоби", а у "виборчому процесі всі забезпечені достатньою кількістю інформації".

  Аби забезпечити роботу виборчих комісій та громадського порядку на виборах, за словами Семерака, створено та працює також штаб в МВС на чолі з заступником міністра Яровим. 
  "ЦВК є належним інструментом проведення виборів і вона виконала всі часові рамки передбачені в законі", - впевнений Остап Семерак.
  Попередній матеріал
  МВС: людей у одеському Будинку профспілок отруїли хлороформом
  Наступний матеріал
  Минулими вихідними СБУ попередила теракт у Одесі