5.ua

У ЦВК сказали, скільки коштуватиме другий тур виборів у разі його проведення

  У Центральній виборчій комісії нагадали, що вибори президента будуть легітимними, незалежно від кількості виборців, що візьмуть у них участь 25 травня. Про це заявив під час прес-конференції Заступник голови ЦВК Андрій Магера.


  "Вибори відбудуться і вважатимуться легітимними, незалежно від кількості виборчих дільниць, виборчих округів, де з різних причин голосування може не відбутися. Тому Україна обере президента, який буде визнаний не лише в Україні, а й міжнародним співтовариством", - сказав Магера.

  Крім того, Магера заявив, що він особисто хотів би, щоб президентські вибори пройшли в один тур.

  "Безвідносно до прізвища обраного президента, я вважаю, що найкраще було б, якби держава отримала президента за результатами 25 травня. Це важливо і з точки зору того, що в протилежному випадку нас чекатиме ще три тижні проведення певних заходів безпеки членів комісій, приміщень комісій. Крім того, у разі повторного голосування, нас чекатимуть додаткові видатки державного бюджету у розмірі близько 500 мільйонів гривень", - сказав Магера.

  Також він нагадав норми законодавства стосовно завершення виборчого процесу.

  За його словами, в разі проведення другого туру, через три тижні після першого, крайній термін підбиття підсумків президентських виборів - 25 червня, а крайній термін вступу повноваження новообраного президента - 30 днів після підбиття остаточних підсумків президентських виборів.
  Попередній матеріал
  Головнокомандувач НАТО: російських військ в районі українського кордону ще багато
  Наступний матеріал
  На Донбасі терористи заблокували залізничний міст