5.ua

Турчинов: у Донецькій області може запрацювати 8-ма ОВК

  Відкриття 8-го окружкому на Донеччині не виключає Голова Верховної Ради Олександр Турчинов. Про це він заявив журналістам після голосування.

  Ситуацію із волевиявленням на Сході Турчинов назвав складною, утім вважає, що це не вплине на результат виборів.

  “В Донецькій області вже працює 7 окружних комісій, у луганській області - 2. ми не виключаємо що по донецькій області може і 8 окружна комісія запрацювати. Незважаючи на погрози, на спроби проводити якісь навіть терористичні акти вибори в багатьох містах і донецької і луганської області відбуваються”, - зазначив Турчинов.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Попри намагання терористів на Донбасі працюють понад тисяча дільниць - Сюмар
  Наступний матеріал
  Журналісти LifeNews кажуть, що ПЗРК їм підкинули