5.ua

ЦВК завтра запитає у силовиків про стан охорони виборчкомів

  ЦВК запросила на своє засідання, яке відбудеться 24 травня, представників МВС і очікує пояснень щодо незадовільного стану охорони приміщень окружних та виборчих комісії у Луганській і Донецькій областях.
  Про таке рішення комісії Українській правді повідомив прес-секретар ЦВК Костянтин Хівренко.

  "Комісія прийняла рішення заслухати на засіданні ЦВК, яке відбудеться в суботу о 16 годині, керівництво МВС щодо стану забезпечення охорони приміщень окружних та дільничних виборчих комісій округів 41-62 в Донецькій області та 105-116 у Луганській області", - сказав він.

  "Зазначене рішення прийнято, оскільки з численних надісланих до ЦВК заяв і повідомлень вбачається наявність фактів відмов або неналежного реагування працівників місцевих підрозділів органів внутрішніх справ України на звернення членів виборчих комісій стосовно забезпечення охорони приміщень ОВК і ДВК, а також їх майна і виборчої документації", - додав Хівренко.

  Нагадаємо, станом на 23 травня більше половини округів у Донецькій та Луганській областях заблоковані терористами. Втім всі донецькі ОВК розмістять у приміщенні аеропорту.

  Також, раніше про зростання загрози зриву виборів на Донбасі повідомив в ефірі "5 каналу" представник КВУ.
  Попередній матеріал
  Евакуйовані з Севастополя нахімовці стажуються на флагмані українського флоту
  Наступний матеріал
  Amnesty International занепокоєна становищем кримських татар