Царьов звернувся за допомогою до МНС Росії

  Кандидат у президенти України Олег Царьов написав звернення до міністра МНС РФ Пучкову Володимиру та попросив надати екстрену гуманітарну допомогу Донецькій та Луганській областям України. 

  Про це йдеться на сторінці Царьова у Facebook. 

  Кандидат вважає, що Україні потрібна допомога зв'язку зі "сформованою важкої і напруженої ситуацією в Україні, проведенням антитерористичної операції на Південно-Сході, в результаті якої є поранені й убиті".

   Трохи згодом Царьов виклав також на Facebook звернення до міжнародних правозахістних організацій, в якому пропонує себе на роль представника жителів Південного сходу країни у переговорах між урядом України та сепаратистами. 

  "Як уповноважений представник руху "Юго-Восток" я готовий брати участь в організації переговорів між тимчасової центральної "владою" і жителями Південного Сходу. Вони повинні стати повноцінними учасниками переговорів і всередині країни, і на міжнародному рівні", - пише Царьов. 

  Нагадаємо, що 15 квітня в автомобілі кандидата у Президенти України Олега Царьова, припаркованому біля офісу одного з телеканалів, активісти знайшли чотири ріжка від автомату Калашникова з набоями.

  10156090 459536157512089 8207839346535982013 n

  царьов звернення

  царьов звернення 2

  Попередній матеріал
  Довгобуд столичного Центру крові заростає бур’янами
  Наступний матеріал
  Міжбанк закрився доларом по 11,59 грн
  Теги: