5.ua

Соціологи обіцяють високу явку виборців усюди, крім Донбасу

  Лідери та аутсайдери виборчих перегонів вже визначились остаточно, повідомили соціологи на прес-конференції у Києві. Явка обіцяє бути вищою, ніж за всі попередні роки, хоча на Сході є певне розчарування. Крім того, вірогідність того, що вибори відбудуться в один тур, не є беззаперечною.


  Беззаперечний лідер перегонів – Петро Порошенко, за якого готові проголосувати майже 45 відсотків готових до виборів українців. За ним йдуть Юлія Тимошенко – 8,4 відсотка, та Анатолій Гриценко – 7,5 відсотка. Об'єднує всіх українців те, що майбутній Президент, перш за все, візьметься за економічні реформи. Виборів в один може не відбутись, тому що є 15 відсотків виборців, які ще не визначились зі своїм вибором і як вони голосуватимуть – спрогнозувати важко.

  Загалом, у виборах планують взяти участь майже 80 відсотків громадян. На відміну від західних та центральних областей, виборці Донбасу трохи розчаровані у кандидатах на посаду Президента і там явка обіцяє бути нижчою, ніж у інших регіонах країни.

  Директор соціологічної служби Центру імені Разумкова Андрій Биченко вважає, що зараз мешканці дезорієнтовані, бо на кількох останніх виборах вони мали "своїх" кандидатів, але зараз не бачать навіть кандидатів від Партії регіонів, як "своїх".

  Попередній матеріал
  США знайдуть нові засоби впливу, якщо Росія спробує зірвати вибори в Україні – Байден
  Наступний матеріал
  Затримано самопроголошеного "мера" міста Торез