На виборах Президента проголосували вже майже 18 % виборців - ЦВК

  Майже 18 відсотків виборців проголосували  станом на 11 годину. Такі проміжні дані від ЦВК.


  Між тим за даними громадської організації “Опора” станом на дванадцяту годину 25 відсотків українців вже проголосували. Спостерігачі “Опори” збирають інформацію щодо явки і результатів виборів.

  Відтак, за їхніми даними, явка на сході становить 22 відсотки, стільки ж і на Півдні країні. 25 відсотків - явка виборців на Заході та 27 - у центрі.

  Похибка досліджень не перевищує трьох відсотків.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  В.о. Президента України Турчинов проголосував на виборах у Києві
  Наступний матеріал
  На Львівщині працює 600 спостерігачів з Росії