МЗС: проведення виборів – це засіб захистити державу

  Проведення президентських перегонів – це спосіб захистити Україну. Принаймні, так вважає заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський. Дипломат наголосив, 25-го травня в Україні буде перебувати велика кількість міжнародних спостерігачів.


  Він підкреслив: вибори в Україні будуть проходити під наглядом великої кількості міжнародних спостерігачів. Наразі 2784 особи прибуло до України для спостереження за виборами, це представники 19 держав і такої ж кількості міжнародних організацій. "Фактично, Україна сказала світу – приїжджайте, дивіться, що відбувається тут, відбувається прозоро, відповідно до демократичних стандартів, відповідно до національних стандартів, і стандартів Європейського союзу, і об’єднаної Європи", – зазначив заступник міністра закордонних справ.

  Тому зараз, на думку посадовця, перед українцями – і владою, і кожним громадянином – стоїть складне завдання гідного проведення виборів, і "це сьогодні навіть не просто обов’язок, це засіб захистити рідну державу", – підкреслив Данило Лубківський.

  Нагадаємо, напередодні представник Комітету виборців України в ефірі "5-го каналу" зазначив, що є великі загрози щодо проведення виборів на Донеччині, і ситуація там стрімко погіршується.


  Попередній матеріал
  Біля Рубіжного загинули два українські вояки
  Наступний матеріал
  Бійці ”Правого сектору” прийшли на допомогу батальйону ”Донбас” - Ярош
  Теги: