Мінфін: Фінансування виборів в країні повністю забезпечено

  Фінансування витрат на підготовку та проведення виборів Президента України та відповідних місцевих виборів здійснюється вчасно та в повному обсязі.
  Про це під час брифінгу повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак.

  "Вибори і оборона фінансуються без жодних затримок. Як тільки до органів Державної казначейської  служби надходять платіжні документи, кошти виплачуються відразу і в повному обсязі", - зазначив Міністр.

  "Має місце дещо повільне подання платіжних документів самими виборчими комісіями, тому є прохання до виборчих комісій: як тільки готові платіжні документи, одразу надавати їх до Державної казначейської служби, без затримок. Оскільки на сьогоднішній день відкрито фінансування на 220 млн. грн., а касові видатки, які проведені у повному обсязі до потреби за платіжними документами, становлять лише 73 млн. гривень", – уточнив Шлапак хід фінансування виборів.

  Крім того, Міністр фінансів зазначив, що у Державному бюджеті України на 2014 рік Центральній виборчій комісії як головному розпоряднику бюджетних коштів за програмою "Проведення виборів Президента України" затверджено видатки в обсязі 1 174, 98 млн. гривень.

  За попередніми розрахунками ЦВК, у разі проведення виборів Президента України в один тур економія коштів державного бюджету становитиме близько 500 млн. гривень.

  Також глава Мінфіну зазначив, що фінансування місцевих виборів здійснюється в повному обсязі і на сьогоднішній день становить 96,4 відсотка плану квітня–травня.
  Попередній матеріал
  ЄС не проти купувати газ на кордоні з Росією і використовувати українську ГТС
  Наступний матеріал
  Головнокомандувач НАТО: російських військ в районі українського кордону ще багато