Фото nikvesti.com

Магера: В ряді населених пунктів Донеччини та Луганщини вибори можуть не відбутися

  Через заблокування роботи органів ведення реєстру виборців, в ряді регіонів Донеччини та Луганщини можуть не відбутися президентські вибори.


  Про це на прес-конференції заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, повідомляє УНІАН.

  Він розповів, що 22 області та місто Київ повністю готові до президентських виборів. Однак існують проблеми з заблокуванням роботи 5 органів ведення реєстру виборців на Донеччині та 7 - на Луганщині.

  “Проблема в тому, що окремі органи ведення Державного реєстру виборців захоплюються, інші - звільняються, в одних місцях доступ до органів ведення реєстру виборців заблоковується, в інших випадках є можливість доступу до таких баз даних. На сьогодні ми можемо говорити про п`ять заблокованих органів Держреєстру виборців у Донецькій області. Це відділ ведення Слов`янської РДА, Дружківської міської ради, Краматорської міської ради, Краснолиманської міської ради, також відділ ведення реєстру виборців Куйбишевської РДА в Донецьку. Стосовно Луганської області, станом на сьогодні заблоковані відділи ведення держреєстру Перевальської РДА, Сватівської РДА, Краснолуцької міської ради, Лисичанської міської ради, Ровеньківської міської ради, Сєверодонецької міської ради і Кам`янобрідський район міста Луганськ”, - сказав Магера.

  Також він зазначив, що на сьогодні не можна навіть приблизно сказати скільки виборців Луганщини та Донеччини не зможуть взяти участь у виборах, оскільки ситуація там постійно змінюється. Водночас він зауважив, що на понад 50 відсотків виборчих дільниць Луганщини та Донеччини сьогодні ще не завезено виборчі бюлетені.

  Магера нагадав, що на Луганщині та Донеччині зареєстровано близько 5 мільйонів виборців, з них 3,3 мільйона на Донеччині і 1,7 мільйона на Луганщині.
  Попередній матеріал
  Прокуратура відкрила провадження за фактом нападу на український блок-пост під Волновахою
  Наступний матеріал
  Податкова міліція під час обшуку виявила 1,5 млн грн у власника газети “Вести”