Комітет виборців України оприлюднить список колишніх фальсифікаторів

  У п’ятницю, 4 квітня, Комітет виборців України оприлюднить реєстр колишніх членів виборчих комісій, які під час останніх п’яти років порушували закон чи сприяли певним порушенням виборчого процесу.

  Про це сьогодні у Черкасах заявив керівник КВУ Олександр Черненко, повідомляє Радіо Свобода.


  За його словами, разом із прізвищем та ініціалами члена комісії, у списку будуть факти порушень, які візьмуть із відкритих джерел.

  "Паралельно ми звернемося до кандидатів у президенти із тим, що є члени комісій, до яких у нас як експертів є питання. Якщо ми побачимо, що ці люди потраплять в комісії за їхнім поданням, очевидно, що тоді вже виникнуть питання до самих кандидатів. Бо більшість із цих членів комісій досвідчені і професійні. Але професіоналізм може бути і зі знаком "мінус". Чесні вибори мають робити чесні комісії", – зауважив Черненко.

  Водночас Черкаська обласна організація Комітету виборців і Громадянська мережа ОПОРА спільно з люстраційним комітетом звернулися до виборців Черкаської області з проханням нагадати прізвища членів виборчих комісій, причетних до фальсифікацій на виборах, щоб не допустити їх до роботи на виборах 25 травня.

  Попередній матеріал
  Турчинов звільнив першого заступника Секретаря РНБО
  Наступний матеріал
  Фірташу пред’явлено звинувачення у хабарництві