Голова ЦВК: система "Вибори" працює нормально

  Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що інформаційно-аналітична система "Вибори" працює і працюватиме у штатному режимі.


  "Система "Вибори" абсолютно функціональна, працездатна і готова до того, щоб у день голосування та наступні дні працювати у штатному режимі", - наголосив Михайло Охендовський під час брифінгу, повідомляє BBC Україна.

  Він також запросив охочих на власному досвіді пересвідчитися у працездатності системи. Водночас голова ЦВК не виключив можливості ускладнень у роботі електронної системи, "оскільки потрібно розуміти, що фактично ці вибори відбуваються не тільки в умовах неоголошеної війни у двох областях України, а також в умовах інформаційної війни, і зрозуміло, що в цих умовах ми не можемо виключати спроб перешкоджання роботі системи".

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування.

  Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися

  Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. 

  В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  

  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії. Результати виборів будуть рахувати вручну, оскільки система "Вибори" була напередодні атакована і виведена з ладу.
  Попередній матеріал
  Тимошенко проголосувала на виборах першим з кандидатів
  Наступний матеріал
  ОБСЄ не направила спостерігачів до Донецька і Луганська