Генсек НАТО привітав Україну з проведенням виборів

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав народ України з відбутися 26 жовтня Парламентська виборами, зазначивши, що вони пройшли, в основному, в мирній обстановці.


  “Вітаю народ України з реалізацією свого права голосу на переважно мирних парламентських виборах. Як заявили міжнародні спостерігачі, незважаючи на важкі умови, вибори відповідали міжнародним стандартам. Переважна більшість населення України чітко і демократично висловилась на користь масштабного порядку денного реформ і європейського шляху”, – йдеться в заяві генсека Північноатлантичного альянсу.

  Столтенберг взяв до уваги в цілому позитивну оцінку міжнародних спостерігачів на виборах, і зазначив, що громадяни України своїм голосуванням висловилися за подальший розвиток на базі демократичних цінностей, поваги прав людини, прав меншин і верховенства права, що, на його думку, має допомогти мирному вирішенню конфлікту в Україні.

  “НАТО продовжує підтримувати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в рамках її міжнародно визнаних кордонів. Незалежна, суверенна і стабільна Україна, твердо прихильна демократії і верховенству права, є ключем для євроатлантичної безпеки”, - підкреслив глава Альянсу.

  Він також зазначив, що “з нетерпінням чекає роботи в тісному контакті з президентом Порошенком, новим парламентом та урядом, щоб продовжити давнє і особливе партнерство”.
  Попередній матеріал
  ЄС обіцяє співпрацювати з новим українським парламентом
  Наступний матеріал
  Текст коаліційної угоди оприлюднять сьогодні - Луценко