5.ua

Дебютанти Верховної Ради "Самопоміч" хочуть об'єднання демократичних сил

  Як велику відповідальність сприйняли результати Національного і Міжнародного екзит-полів у штабі Об’єднання "Самопоміч".


  Політична сила отримала трохи більше 13 відсотків голосів. Народні депутати кажуть: вже готуються виправдовувати очікування виборців. Насамперед обіцяють підняти питання зняття депутатської недоторканості. Крім того наголошують: вони готові об`єднуватися з іншими політичними силами окрім тих, хто уже себе скомпрометував.

  Кандидат у народні депутати Єгор Соболєв підкреслив: "На нас тепер усіх величезна відповідальність, тому що люди повірили, що люди без досвіду, люди, які не були політиками, люди, які не представляють жодну олігархічну силу, можуть піти в парламент і робити там речі, про які вони говорять. В це повірило 13 відсотків виборців. Це дуже велика відповідальність не розчарувати їх і переконати усіх інших 87 відсотків, що це можливо і що саме так треба обирати собі політиків

  Також у "Самопомочі" зазначають: у майбутній Раді об'єднуватимуться лише із демократичними силами задля конкретних завдань, і ніколи - із комуністами і "Опозиційним блоком".
  Попередній матеріал
  Комітет виборців не зафіксував застосування адмінресурсу на цих виборах
  Наступний матеріал
  Терористи ввечері знову обстріляли донецький аеропорт