фото tsn.ua

13 жовтня на Першому національному розпочинаються передвиборчі дебати

  Із понеділка, 13 жовтня на Першому національному телеканалі стартують дебати у рамках виборчої кампанії на позачергових виборах Верховної Ради.


  У вівторок директор НТКУ Зураб Аласанія в прямому ефірі провів жеребкування між представниками партій і визначив сім четвірок партій, які візьмуть участь у дебатах, передає "Інтерфакс-Україна".

  Згідно з результатами жеребкування, 13 жовтня в дебатах візьмуть участь партії "Народний фронт", Націонал-демократична партія України, "Зелена планета" та "Заступ", а 14 жовтня відбудуться дебати між партіями "Блок Петра Порошенка", "Україна майбутнього", "Конгрес українських націоналістів" і Партією зелених України.

  15 жовтня відбудуться дебати між "Правим сектором", "Інтернет партією", партіями "5.10" та "Україна - єдина країна", 16 жовтня - між партіями "Сильна Україна", "Нова політика", "Свобода" та "Сила людей".

  21 жовтня дебатуватимуть "Громадянська позиція", "Опозиційний блок", "Солідарність жінок України" та Ліберальна партія, 22 жовтня - Радикальна партія Олега Ляшка, "Об'єднання "Самопоміч", партії "Сила і честь" та "Громадянський рух". 23 жовтня в дебатах візьмуть участь "Батьківщина", "Блок лівих сил", "Відродження" і "Єдина країна".

  Комуністична партія України відмовилася брати участь у дебатах.

  Дебати розпочинатимуться о 21:15, у них візьмуть участь лідери партій. "Якщо лідер партії не приходить у визначений день на ефір, то час партії згорає", - пояснив Аласанія, додавши, що у такому разі тривалість випуску програми пропорційно зменшується.

  У національних дебатах лідери партій відповідатимуть на запитання, поділені на чотири тематичні блоки: внутрішня та зовнішня політика, економіка, питання соціальної та культурної політики. Крім того, їм буде поставлено запитання з регіонів. Також право поставити запитання матиме аудиторія. Лідери партій також зможуть поставити запитання опонентам і сказати завершальне слово.
  Попередній матеріал
  У Фіскальній службі звітують, що усі вантажівки третього російського "гумконвою" залишили Україну
  Наступний матеріал
  В зоні АТО встановили "режим тиші" - РНБО