Європарламент
5.ua

У Європарламенті вважають, що нинішня політична атмосфера у РФ стала підґрунтям для убивства Нємцова

  Депутати Європарламенту засудив російську пропаганду та інформаційні війни. Тамтешні депутати вважають, що саме політична атмосфера у РФ стала підґрунтям для убивства Бориса Нємцова і вимагають міжнародного слідства.

  У затвердженій сьогодні резолюції Росії пригадали усі політичні убивства за правління Путіна і катастрофу польського літака під Смоленськом, і несправедливе затримання Надії Савченко.

  Різкий текст документа погодили п’ять із семи політичних груп Європарламенту. Проголосували без суперечок. Усі аргументи пролунали ще напередодні, під час слухань і дебатів.

  Резолюція відзначає постійні утиски свободи в Росії, наступи на правозахисників, сумнівні суди. Останні з них - над Олексієм Навальним та Надією Савченко, викрадення естонського поліцейського Естона Кохвера, та навіть той факт, що чорні скриньки з польського урядового літака, що розбився під Смоленськом, - досі в руках Москви.

  Посилаючись на всі ці факти, автори резолюції вимагають, щоби розслідування смерті Бориса Нємцова було міжнародним, за участю ОБСЄ та ООН. А також закликають Євросоюз зважати, що саме теперішня політика Кремля створила підґрунтя для цих політичних убивств.

  Попередній матеріал
  "Дніпро" переміг "Аяксу" в 1/8 фіналу Ліги Європи
  Наступний матеріал
  Польща проведе серію військових маневрів через агресію РФ проти України

  Російський політик про вбивство Нємцова: це було зроблено демонстративно, без адміністрації Путіна не обійшлося

  Європарламент вимагає незалежного міжнародного розслідування вбивства Нємцова

  Звинувачений у вбивстві Нємцова чеченець оскаржив свій арешт

  Слідчий комітет РФ хоче покаратти правозахисників за руйнування офіційної версії убивства Нємцова