нємцов
5.ua

У вбивстві Бориса Нємцова немає політичного підґрунтя – російські парламентарі

  У вбивстві Бориса Нємцова немає політичного підґрунтя, оскільки він не становив загрози для влади. Таку позицію висловили двоє сенаторів із російської Ради Федерації.

  До місця загибелі Нємцова приходять усе більше людей. Неподалік чергують ОМОН і поліція. Люди приносять квіти та свічки.

  Бориса Нємцова, одного з найбільших опозиційних політиків Росії - застрелили в Москві напередодні пізно ввечері. Напад стався на Великому Москворецькому мосту - буквально в кількох десятках метрів від кремлівської стіни. Поліція заявляє, що встановила номери автомобіля, з якого стріляли в Бориса Нємцова. Також відомо, що автівка була білою. Щоправда, ці дані не допомогли знайти машину в мегаполісі. Слідство продовжує переглядати записи із камер відеоспостереження, яких в центрі безліч.

  Борису Нємцову було 55 років. Був губернатором Нижегородської області, міністром, заступником прем'єр-міністра. З 2008 року очолював демократичний рух Солідарність, останні кілька років був одним із лідерів опозиційного руху Парнас. Він послідовно критикував Путіна і в останні кілька місяців звертався до правоохоронців зі скаргами на погрози вбивства від невідомих. Поховають Бориса Нємцова у Москві.

  Попередній матеріал
  За фактом смерті Чечетова відкрито справу за статею "умисне вбивство"
  Наступний матеріал
  Російські слідчі підозрюють у вбивстві Нємцова опозиціонерів, ісламістів або українців
  Теги:

  Москвичі несуть квіти і свічки до місця вбивства Нємцова

  Вшанувати пам'ять Нємцова в Москві зібралися близько двох сотень людей, в місто введені внутрішні війська

  Мерія Москви: мітинг жалоби в пам'ять про Нємцова – незаконний

  В Росії за фактом вбивства Нємцова порушено кримінальну справу