фото ТСН

Свідку вбивства Нємцова Дурицькій погрожували, ГПУ доручила захистити її

  У зв'язку з погрозами, що надійшли на адресу Анни Дурицької, яка стала свідком вбивства російського опозиційного політика Бориса Нємцова у Москві, Генпрокурор України Віктор Шокін дав доручення вжити усіх необхідних заходів для захисту її життя та здоров'я.

  "Генеральний прокурор України Віктор Шокін дав доручення вжити всіх необхідних заходів для захисту життя і здоров'я свідка у справі про вбивство опозиційного російського політика Бориса Нємцова Анни Дурицької", - йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

  Як наголошується, у четвер, 5 березня, Дуріцкая звернулася до правоохоронних органів із заявою про загрозу її життю з боку невідомих осіб під час її перебування за місцем проживання її батьків у місті Біла Церква.

  "За дорученням прокуратури Київської області слідчий відділ Білоцерківського міськвідділу міліції почав розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.15 (замах на злочин), ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України" , - йдеться в повідомленні.

  За даними Генпрокуратури, в даний час вживаються заходи безпеки для захисту життя і здоров'я Дурицької, хід досудового розслідування взято на особистий контроль генерального прокурора.

  Попередній матеріал
  Де-юре воєнний стан в Україні уже введено - Соболєв
  Наступний матеріал
  Олігархічний вплив у нинішній Раді менший ніж у попередній, але все ж таки він є - Іллєнко

  Ганна Дурицька прилетіла до України

  Адвокат сім'ї Нємцова вимагає відпустити Ганну Дурицьку до України

  Помічниця Нємцова передала журналістам записку, нібито написану опозиціонером перед убивством

  Російська опозиція опублікує доповідь Нємцова про присутність військ РФ на Донбасі