Facebook / Гера Князев

Російська поліція перевіряє плакат у пам’ять про Нємцова на екстремізм

  Поліція російського міста Нижній Новгород вирішили перевірити вивішений на одному з будинків міста плакат з фотографією Бориса Нємцова на наявність ознак екстремізму.

  Про це пише "Медуза".

  Банер розміром 2 на 3 метри на балконі третього поверху офісної будівлі вивісив місцевий бізнесмен Герман Князєв, якому належить будівля. На плакаті був зображений Борис Нємцов і напис: "Кого наступного вб'єте, щоб перемогти власні химери?" Прикметно, що на плакаті не було позначено, кого звинувачує його автор, але поліція, вочевидь, знає краще.

  За словами Князєва, плакат він повісив 4 березня, а вже вночі на 5 березня путінські поліцаї зняли його з фасаду будівлі. Бізнесмен розповів, що через годину після появи портрета до офісу прийшли співробітники поліції і спробували з'ясувати, хто і з якою метою повісив плакат, а також запитували про значення слова "химери".

  Передбачаючи таку ситуацію, Князєв розмістив фото плаката у своєму Facebook із поясненням: "Розміщую фото тут тільки для того, щоб не постраждали випадкові люди, що працюють в моєму офісі, від рук тих, хто вже загрожує в мережі наступними акціями залякування. Так, це я повісив цей плакат і мої координати є на моєму обліковому записі".

  Нагадаємо, Борис Нємцов був убитий в ніч на 28 лютого на Великому Москворецькому мосту в Москві. З 1991 по 1997 роки політик займав пост губернатора Нижегородської області.

  Попередній матеріал
  Якби перший путінський "гумконвой" був розгромлений, вони б зараз не йшли до України – урядовець
  Наступний матеріал
  Черкаські волонтери переобладнали КамАЗ на мобільний будиночок для військових

  Російська опозиція опублікує доповідь Нємцова про присутність військ РФ на Донбасі

  Керрі і Лавров обговорять ситуацію в Україні та вбивство Нємцова

  Вбивство Нємцова свідчить про погіршення ситуації з громадянськими правами в Росії - Обама

  Опубліковано запис відеореєстратора з місця убивства Нємцова