нємцов
5.ua

Московські клуби відмовилися провести концерт в пам'ять про Нємцова

  Більшість великих московських клубів відмовилися проводити концерт за участю російських рок-зірок у пам'ять про Бориса Нємцова на 40 днів після вбивства політика, тому концерт пройде в ефірі телеканалу "Дощ".

  Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook продюсер Михайло Козирєв.

  "Нам здалося, що треба дати музикантам можливість згадати його - як це зробила Арбеніна, сказати про нього якісь слова, заспівати те, що він хотів би почути. Ми вирішили зробити концерт на 40 днів з дня смерті Бориса", - написав Козирєв.

  У повідомленні йдеться, що багато популярних музикантів, в тому числі Юрій Шевчук, Андрій Макаревич, гурт "Бі-2" та інші, погодилися взяти участь у пам'ятному концерті, який планувалося провести 7 квітня, але промоутери після нетривалих переговорів відмовлялися надавати концертний майданчик.

  За словами Козирєва, спершу представники клубів охоче відгукувалися на пропозицію провести концерт в пам'ять про Нємцова, але через деякий час відмовляли, пояснюючи це тим, що їм "не рекомендували" або що вони не хочуть зв'язуватися з подібним заходом.

  Повідомляється, що погодився провести концерт тільки Стас Намин, який управляє Зеленим театром в парку Горького, але через нестачу часу встигнути узгодити захід не вийшло б. За словами Козирєва, організатори звернулися до Наміним в останню чергу, бо не хотіли ризикувати, проводячи концерт на відкритому майданчику на початку квітня.

  Козирєв повідомив, що зрештою концерт в пам'ять про Бориса Нємцова було вирішено провести в ефірі телеканалу "Дощ", на якому працює Козирєв. Ефір відбудеться ввечері.

  "У нас немає ніяких претензій до цих людей і до цих майданчиків. У всіх свій бізнес і свої проблеми. Давайте просто зафіксуємо той факт, що в Москві в квітні 2015 неможливо провести концерт в пам'ять про вбитого на вулиці політика - на будь-яких умовах, з найсильнішим складом учасників, з гарантією, що зал буде заповнений вщерть, неможливо, дарма", - додав Козирєв.

  Попередній матеріал
  Британський телеканал BBC зніме фільм про острів Хортиця
  Наступний матеріал
  Литовці присвятили пісню бійцям АТО

  Суд скасував арешт 3 підозрюваних у вбивстві Нємцова, Дадаєв відкликав зізнання

  Російські опозиціонери вважають, що до вбивства Нємцова причетний Кадиров

  Дурицьку викличуть до Москви для упізнання вбивць Нємцова

  Затриманим у справі про вбивство Нємцова знову змінили обвинувачення