5.ua

Екс-радник Путіна: дії президента РФ говорять про те, що відповідальність за убивство Нємцова він взяв на себе

Дії президента Російської Федерації свідчать про те, що відповідальність за вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова Володимир Путін взяв на себе.

Про це в ефірі "5 каналу" включенням по Skype заявив радник президента РФ Володимира Путіна (2000-2005 рр.), член російського "Комітету солідарності з Майданом" Андрій Ілларіонов.

"Було зрозуміло, що якщо найближчим часом Володимир Путін буде приймати якісь кадрові рішення щодо своїх близьких соратників і колег, то у такому випадку - це буде означати, що він намагається перенести відповідальність за це вбивство з себе відповідно на тих чи інших людей. Коли ж не буде вдаватися до таких дій, то це означає, що він бере відповідальність за це вбивство на самого себе", - зазначив він.

"Оскільки ми бачимо, що ніяких таких кадрових рішень не прийнято, більше того відпрацьовується той самий варіант, про який почали говорити, схоже, ще до самого убивства, а саме: біла машина, розстріл із проїжджої частини, смугляве обличчя, чеченській слід, чеченській стиль і так далі. Тобто відпрацьовується той самий варіант, який, по суті справи вочевидь був спланований від самого початку", - наголосив Ілларіонов.

Нагадаємо, російський опозиціонер Борис Нємцов був застрелений 27 лютого у самому центрі Москви, біля Кремля. У суботу, 7 березня, керівник ФСБ РФ заявив про затримання двох підозрюваних у цій справі.

Попередній матеріал
Шокін відсторонив прокурора Рівненщини від виконання обов'язків
Наступний матеріал
Вдень терористи обстрілювали Широкине з танка - штаб АТО

Російське ФСБ заявляє про затримання підозрюваних у вбивстві Нємцова

Соратник Нємцова прокоментував затримання підозрюваних у вбивстві опозиціонера

Убивство Нємцова пов'язане з подіями на Сході України - Вершбоу

Свідку вбивства Нємцова Дурицькій погрожували, ГПУ доручила захистити її