mvs.gov.ua

Заступник глави МВС України Чеботар подав у відставку

  Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар прийняв рішення подати у відставку з посади.

  "У зв'язку із систематичним цькуванням у вигляді замовних публікацій наклепницького характеру в засобах масової інформації; у зв'язку з розповсюдженням неправдивої інформації, яка паплюжить не тільки моє ім'я, але й Міністерство внутрішніх справ; у зв'язку з тиском на мою сім'ю у вигляді переслідувань, залякувань, погроз та незаконного стеження за мною і моєю сім'єю, включаючи доньку і навіть чотирирічну внучку, я прийняв рішення подати у відставкe", - йдеться в заяві Чеботаря, оприлюдненій на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.

  Чеботар стверджує, що "нічим не заплямував свою честь", і готовий надати всі документи, дати будь-які пояснення з інкримінованих йому епізодах як правоохоронним органам, так і журналістам для об'єктивного, незаангажованого і чесного розслідування.

  "Я наполягаю, щоб, незважаючи на мою відставку, органи прокуратури провели ретельне професійне розслідування всіх епізодів корупції, зловживання службовим становищем, перевищення повноважень та інших правопорушень, які були пред'явлені мені публічно в засобах масової інформації. Я сподіваюся, що результати розслідування будуть оприлюднені і моє ім'я буде очищено від сфабрикованих звинувачень, а імена замовників і виконавців цього цькування стануть надбанням громадськості", - заявив він.

  Чеботар також впевнений, що результати розслідування будуть оприлюднені і його ім’я буде "очищено від сфабрикованих звинувачень, а імена замовників і виконавців цього цькування стануть надбанням громадськості"

  Крім того він заявив, що зможе "захистити своє добре ім'я і продовжити роботу на благо Українського народу".

  Разом з тим, як повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook, рішення про відхід у відставку було прийнято Чеботарем ще вчора і було відоме у вузькому колі.

  "Кожен хто вважав і вважає, що заступник міністра МВС, який подав у відставку, причетний до якихось правопорушень і в тому числі до інциденту з журналістами одного з відомих телеканалів, має повну можливість захистити своє право на справедливість і правосуддя, а завдання народних депутатів і правоохоронних органів допомогти їм у цьому. А заступник міністра МВС, який подав у відставку, може продовжити захищати свою честь і гідність, використовуючи передбачені законом способи", - наголосив Геращенко.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: терористи продовжують підтягувати зброю до українських позицій
  Наступний матеріал
  Широкине залишається найгарячішою точкою сектору "М", бойовики 8 разів обстріляли селище

  Антикорупційний комітет ВР вимагає від Авакова усунути свого заступника Чеботаря

  Профспілка міліції висловила недовіру Чеботарю

  Глава МВС визнав, що евакуацію українців з Непалу організували погано, і назвав винних

  Аваков: У справі щодо компанії Фірташа фігурують Каськів і Льовочкін