відкриті джерела

За перший день дії нових правил в'їзду в Україну не пустили 11 росіян

  Протягом першого дня дії нових правил під час перевірки документів у пунктах пропуску прикордонники не дозволили в'їзд на територію України 11 росіянам із внутрішніми паспортами РФ.

  Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

  Загалом, згідно інфомрації, 1 березня на в'їзд в Україну прослідувало 2 тис. 427 громадян РФ, які своєчасно зреагували на зміни українського законодавства.

  В Держприкордонслужбі нагадують, що з 1 березня громадяни Російської Федерації мають право перетинати кордон України лише при наявності закордонного паспорта, а діти віком до 14 років повинні бути вписані у паспорти для поїздок за кордон батьків. При цьому, ті громадяни Росії, які до 1 березня в'їхали в Україну за внутрішніми паспортами, а діти - за свідоцтвом про народження, зможуть перебувати на території нашої держави до 90 діб та безперешкодно повернутися в Росію.

  "Загалом у пунктах пропуску на державному кордоні, зважаючи на зміни перетину кордону в Україну для громадян Росії, обстановка спокійна, конфліктних ситуацій не виникало", - йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, з 1 березня вступила в дію прийнята Кабінетом міністрів 30 січня Постанова № 23, яка зупинила дію окремих положень Угоди між Урядами України і Росії про безвізові поїздки громадян.

  Попередній матеріал
  Надія Савченко може померти вже 6-8 березня – адвокат
  Наступний матеріал
  Люстраційна перевірка щодо керівництва КМДА розпочнеться 10 березня
  Теги:
  Loading...

  В Луганській області прикордонники затримали чергового терориста

  Від сьогодні росіяни в'їжджають до України лише за закордонними паспортами

  ФСБ вербує мешканців прикордонних районів України - СБУ

  Українські прикордонники не пустили до України кореспондентку пропагандистського каналу РФ