5.ua

За листом про резонансні вбивства стоять не аматори - Фесенко

Політолог Володимир Фесенко, який отримав на електронну пошту лист із заявою щодо останніх резонансних убивств, вважає, що за даним посланням стоять не аматори.

Про це він заявив в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу".

"СБУ виявили, що лист надійшов з Великої Британії через німецький сервер, який дуже широко використовується. І діяли не аматори. Це схоже на те, як діють хлопці зі Сходу, ті, хто воюють з нами на Сході України", - зазначив директор центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко.

Нагадаємо, сьогодні вранці Фесенко заявив, що отримав на електронну пошту лист із заявою від якоїсь організації "Українська повстанська армія", в якому вона бере на себе відповідальність за низку резонансних політичних убивств, у тому числі екс-депутата Олега Калашникова і журналіста Олеся Бузини.

В СБУ заявили, що перевіряють, чи існує насправді така організація. Пізніше радник голови СБУ Маркіян Лубківський у своєму Facebook повідомив, що даного листа було відправлено з поштового сервісу, який дислокується в Німеччині, а лінгвістична експертиза підтвердила, що текст складено не носіями української мови.

Попередній матеріал
Постріли в Калашникова та Бузину зроблені з різних типів зброї - радник глави МВС
Наступний матеріал
Бойовики під Опитним провокували бійців АТО відкрити вогонь, який мали відзняти російські журналісти

Лист Фесенку був відправлений з німецького сервісу, автор не є носієм української мови - СБУ

Радник глави МВС: автор листа Фесенку не володіє достовірною інформацією щодо вбивства Калашникова

Фесенко отримав листа від так званої "Української повстанської армії", що взяла на себе відповідальність за резонансні вбивства

Вбивства Калашникова і Бузини розслідують найкращі фахівці карного розшуку - глава МВС