say.tv

З 7 лютого у Києві підвищуються тарифи на проїзд у міському транспорті

  Нові тарифи на перевезення пасажирів у міському громадському транспорті почнуть діяти з суботи, 7 лютого 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  "Вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом чи фунікулером становитиме 3 грн. Вартість разового квитка на перевезення міською електричною, яка працює у звичайному режимі руху, встановлена у розмірі 4 грн. Вартість поїздки у метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) становитиме 4 грн", - йдеться в повідомленні.

  В той же час, підкреслили, в міськадміністрації, у разі використання безконтактної картки вартість проїзду в метро залежатиме від кількості поїздок:

  Від 1 до 9 поїздок - 4 грн,

  Від 10 до 19 поїздок - 3,90 грн

  Від 20 до 29 поїздок - 3,80 грн

  Від 30 до 39 поїздок - 3,70 грн

  Від 40 до 49 поїздок - 3,60 грн

  Від 50 поїздок - 3,50 грн

  Заставна вартість пластикової безконтактної картки встановлена в розмірі 12 грн. Кількість поїздок, яка може бути одноразово придбана на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць. Загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць.

  Термін дії пластикової картки становить 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок. При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на картці, термін якої закінчився, не повертається.

  Згідно з розпорядженням КМДА, проїзд пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до вимог законодавства України.

  Розпорядженням КМДА також встановлена вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті – метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці, який працює у звичайному режимі руху.

  Нагадаємо, раніше Київський міський голова Віталій Кличко заявляв, що тарифи на проїзд у міському транспорті Києва підвищаться з 9 лютого.

  Попередній матеріал
  Демчишин: Дію договору на поставки електроенергії з РФ можна зупинити за два дні
  Наступний матеріал
  Після зустрічі із Путіним Меркель і Олланд можуть прийняти неприйнятне для України рішення – Дещиця

  Тарифи на проїзд в транспорті у Києві підвищать в лютому - Ніконов

  Підвищення тарифів зменшить об'єм дотацій енергетичним компаніям – Прем'єр

  В Уряді планують підвищення тарифів на газ і світло для населення

  Проїзд у наземному транспорті в Києві подорожчає з 9 лютого – Кличко