rbc.ua

Яценюк попередив голову ДМС про персональну відповідальність за несвоєчасну видачу закордонних паспортів

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк попередив голову Державної міграційної служби та директора поліграфічного комбінату "Україна" про персональну відповідальність за несвоєчасну видачу закордонних паспортів.

  Глава уряду закликав їх невідкладно вжити спільних заходів щодо врегулювання ситуації із оформленням та видачею закордонних паспортів.

  Нині черга на оформлення документу для виїзду за кордон становить майже 150 тисяч, термін видачі для 100 тисяч паспортів вже минув. Добової потужності поліграфічного підприємства - а це 4,5 тисяч документів - не вистачає, щоби опрацювати всі заявки, які надходять до Державної міграційної служби.

  Так, станом на 29 квітня підрозділами міграційної служби з початку 2015 року прийнято понад 662 тисячі заяв-анкет громадян для оформлення закордонного паспорта. При цьому підрозділами ДМС щоденно приймається від 6 до 10 тисяч заяв-анкет. Враховуючи ситуацію, яка склалася, Державна міграційна служба звернулася до громадян із проханням у майбутньому завчасно звертатися до підрозділів міграційної служби для оформлення документів.

  Попередній матеріал
  У Харкові заборонили проводити першотравневі мітинги
  Наступний матеріал
  Із столиці на Схід України вирушив медпункт на колесах

  Черга на виготовлення закордонних паспортів досягла 150 тисяч осіб - ДМС

  Експерт: реєстрація sim-карток за паспортами - це кам'яна доба

  Україна посіла 37 місце в рейтингу найвпливовіших у світі паспортів

  Міграційна служба попередила про затримки у виготовленні закордонних паспортів