Facebook

Яценюк доручив перенести фінансування оборонного замовлення на першу половину 2015 року

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав прискорити виконання оборонного замовлення, закладеного в бюджеті на 2015 рік, і перенести терміни виконання контрактів, у тому числі на поставку озброєнь, на 1-й і 2-й квартали поточного року.

  Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів України в середу, 18 березня.

  При цьому Яценюк закликав Міністерство фінансів профінансувати всі необхідні роботи і якомога швидше "відкрити, в тому числі, авансові платежі".

  "Нам треба перенести з 3-го і 4-го кварталів 2015 року фінансування з купівлі нової техніки і озброєнь на 1-й і 2-й квартали. Левова частка всіх коштів має невідкладно бути профінансована в 1-му і 2-му кварталах. Давайте передоплату платити "Укроборонпрому". Заставляйте їх виробляти і поставляти техніку", - наголосив Яценюк.

  "Мінфін разом з Міноборони приймаємо рішення, повністю відкриваємо авансові платежі, підписуємо всі контракти, працюють у три зміни. Так само - щодо Національної гвардії. Все, що можна купити, - купуйте, платіть, ставте на озброєння. Мінфін має необхідний ресурс, і ми проведемо всі додаткові оплати по всім контрактам. Державне оборонне замовлення затверджено, тому в його рамках прошу невідкладно укласти контракти і профінансувати повний обсяг", - додав він.

  У свою чергу глава міністр оборони Степан Полторак зазначив, що найближчим часом Міноборони планує укласти 160 договорів на ремонт і закупівлю техніки, крім того 1 тис. одиниць техніки вже прибули на заводи для модернізації та ремонту і ці гроші потрібні якраз саме зараз.

  Попередній матеріал
  Президент Словаччини не поїде на парад до Москви
  Наступний матеріал
  Спікер ВР підписав постанову про місцеве самоврядування в окремих районах Донбасу
  Теги: