Конституційний суд
5.ua

Яценюк доручив главі Мін'юсту взяти участь у засіданні КСУ щодо закону про люстрацію

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністру юстиції Павлу Петренку взяти участь у слуханнях у Конституційному суді з приводу закону про люстрацію.

  Про це він сказав під час сьогоднішнього засідання Кабміну.

  "Завтра Конституційний суд України розпочинає слухання з приводу закону про люстрацію. Ці слухання ініційовані представниками влади Віктора Януковича, які хочуть скасувати закон України про люстрацію і які хочуть назад повернутися у владу... Я доручаю міністру юстиції України завтра взяти участь у засіданні Конституційного суду", - зазначив Яценюк.

  Крім того, він звернувся до Верховної Ради з тим, щоб чітко "зазначити нашу правову позицію і довести цю справу до кінця, в тому числі і за необхідності внести зміни до закону про люстрацію, який відповідає нашим консультаціям і критеріям, які були висловлені Венеціанською комісією".

  "Так само звертаюсь до колег по коаліції, до депутатських фракцій - взяти активну участь в засіданні Конституційного суду", - сказав він.

  Нагадаємо, 16 квітня Конституційний суд почне розгляд справи за конституційними поданнями Верховного суду та народних депутатів щодо конституційності ряду пунктів закону "Про очищення влади".

  Попередній матеріал
  Яценюк: за законом про люстрацію звільнено 500 осіб, а 1,5 тисячі звільнилися самі
  Наступний матеріал
  Будівельники російського космодрому написали на дахах прохання про порятунок