прес-служба Правого сектору

Ярош наполягає на прийнятті Радою закону про Добровольчий український корпус

  Провідник Добровольчого українського руху "Правий сектор", народний депутат Дмитро Ярош вважає, що єдиною можливістю врегулювати ситуацію навколо добровольчих батальйонів стане прийняття Верховною Радою відповідного закону.

  Про таке він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою закону про Добровольчий український корпус (про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти - це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності", - зазначив Ярош.

  "Закликаємо всі патріотичні сили максимально посилити тиск на Петра Порошенка і Верховну Раду, щоб домогтися якнайшвидшого прийняття Закону про Добровольчий Український Корпус", - додав він.

  Він наголосив, що ДУК "Правий сектор" не складе зброї і буде вести боротьбу за відновлення територіальної цілісності України "до її переможного завершення".

  "Для нас всі воїни, які воюють на фронті проти російсько-терористичних військ є братами по зброї, без різниці, до яких з'єднань, частин і підрозділів вони належать", - зазначив Ярош.

  Крім того, він зазначив, що більше ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів керівництва АТО, або Генштабу.

  Також Ярош не виключив, що попри запевнення вищих посадових осіб, можливі подальші провокаційні дії проти "Правого сектора".

  Нагадаємо, за словами Яроша, 28 квітня десантники 25-ої і 95-ої бригад Збройних сил України заблокували базу Добровольчого українського корпусу "Правого сектора" і спробували роззброїти його бійців. На наступний день активісти "Правого сектора" влаштували пікет під будівлею Адміністрації Президента України в центрі Києва.

  В АП заявили, що питання про добровільний вхід ДУК "Правий сектор" в Збройні сили України окремим підрозділом уже вирішено.

  Попередній матеріал
  В Україні поліпшилась ситуація із свободою слова – Freedom House
  Наступний матеріал
  Гройсман і Порошенко мають підписати закон про декомунізацію - заступник спікера Ради

  Озброєння українських військових повернуто у бік бази ДУКу - заступник Яроша

  Ярош розповів про розмову з Муженком: "Наказу роззброювати "Правий сектор "ніхто не віддавав"

  Ярош і Муженко обговорили взаємодію ДУК і ЗСУ - Міноборони

  Ситуація із ДУКом - "якесь катастрофічне непорозуміння" - помічник міністра оборони